GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI TARAFINDAN PAZARLAMA ATÖLYESİ BAŞVURULARI

Pazarlama hedeflerinizi gerçekleştirebilmek mi istiyorsunuz? Yeni trend dijital pazarlama ve sosyal medya iletişim kanallarını etkin kullanabilmek için gerekli bilgi ve donanıma ulaşabilmek mi istiyorsunuz? Öyleyse sizi GMKA tarafından ücretsiz olarak verilecek olan pazarlama atölyesine bekliyoruz.

 

Pazarlama atölyesine katılabilmek için https://www.gmka.gov.tr/duyuru/firmalar-icin-ucretsiz-pazarlama-atolyesi-basvurulari-baslamistir  başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Katılım kontenjana tabi olduğu için tüm başvurular objektif değerlendirme setine göre incelenecek ve atölyeye katılmaya hak kazanan firmalar internet sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

 

Firma seçimlerinin tamamlanmasının ardından başvuruların hangi kriterlere göre değerlendirildiği bilgisi internet sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

 

PAZARLAMA ATÖLYESİ PROGRAMI

 

Etkinlik 15-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Balıkesir Ajans Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecektir.

 

İki eğitimci tarafından atölye formatında toplam 5 gün eğitim verilecektir.

Atölyeye her firmadan iki kişilik bir katılım olacaktır. Başvuru formunda da belirtildiği gibi iki kişilik personel katılımının sağlanması zorunlu ön koşuldur. İki personel ismi belirtmeyen firmaların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Atölyeye katılacak toplam 20 firma belirlenecektir. Her firmanın belirttiği 1. Katılımcı 1. Grupta yer alacaktır.