10.BALIKESİR TARIM FUARI 2019

Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler tarım fuarlarıdır. Dünyada ve ülkemizde yapılan tarım fuarları tarımda ki yeni gelişmeleri üreticimize sunarak teknolojiyi üretenler ile kullananlar arasında bir köprü görevi görmektedir.

Bu amaçlar doğrultusunda Balıkesir Kepsut Fuar alanında 21-24 Şubat 2019 tarihleri 10.BALIKESİR TARIM FUARI 2019 Balıkesir Tarım ve Hayvancılık Fuarı 350 firmanın katılımı ile organize edilecektir.

Fuarımızın amacı tarım ve hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin, hayvancılık sektörünün sektörde ki gelişmeleri makine ve teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır.

Tarımsal üretimde verimlilik ve kaliteyi önemli ölçüde etkileyen modern alet ve makine ile diğer tarımsal girdilerin sergileneceği ve alım, satım, bilgi alışveriş imkanının elde edileceği tarım fuarında yeni teknoloji ürünü traktörler, biçer döverler, torak işleme, ekim dikim makineleri, modern sulama alet, makine ve ekipmanları, hayvancılıkla ilgili modern alet ekipmanları, tohum, yem ve katkı maddeleri, ilaç, gübre, örtü alet ve ekipmanları görme değerlendirme, alım ve satım imkanları oluşacaktır.


ATLAS FUARCILIK LTD.ŞTİ

NOT: BALIKESİR KÖY GARAJINDAN HER SAAT BAŞI FUAR ALANINA ÜCRETSİZ SERVİS VARDIR.

YER: BALIKESİR KEPSUT FUAR ALANI