Başkan'dan

 

Değerli Üyelerimiz ve Sevgili Gönenliler,

Kaplıcalar diyarı Yeşil Gönen’de sizlerle birlikte yaşamanın mutluluğu içindeyim.

Gönen Ticaret Odası yönetimine seçildiğimiz gün itibariyle, “Global düşün yerel hareket et” stratejisi ile tüm gelişmeleri takip ederek, ilçemizde sosyo - ekonomik ve kültürel anlamda kalkınmaya öncü olmaya, iş dünyasına yön vermeye, Üyelerimizi sektörleri ile ilgili gelişmelerden haberdar ederek, rekabet güçlerini ve kurumsal yapılarını arttırmaları için elimizden geldiği ölçüde çalışmaktayız.

Üyelerimizin Odamıza intikal eden tüm sorunlarını yetkili makamlara ileterek, çözülmeleri noktasında takipçisi olacağız.

İlçemizde bulunan Sivil Toplum Kurumları ile bir araya gelerek Gönen Sivil Toplum Kuruluşu’nun (GSTP) kurulmasına öncülük ettik ve her ay düzenli toplantılar ile ilçemizin sorunlarını tartışarak, bu sorunların çözümü için Projeler üreterek, ilçemizde yaşayan insanların yaşam kalitesini artırarak hep daha yüksek seviyelere doğru çekmeye çalışacağız.

Hizmet kalitemizi, üyelerimizin beklentilerine cevap verecek şekilde oluşturmakta ve daima üyelerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracağız.

Ticaret Odası yönetimini emanet olarak devraldığımız bilinci ve sorumluluğu ile bundan sonra da birlik ve beraberlik anlayışıyla hizmet kalitemizden ödün vermeden, üyelerimizin memnuniyetini gözeterek, ilçemizin sosyo-ekonomik kalkınmasına ve iş dünyamızın menfaatlerine hizmet etmeyi  kararlılıkla sürdüreceğiz.

Bu duygularla tüm üyelerimize bol ve hayırlı kazançlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Her şey Yeşil Gönenimiz için …