YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI Göreve Başlama Görev Bitiş
AHMET SÜLÜN 28.04.1961 30.11.1961
İ.VAHİDTİN GÜNDÖNDÜ 30.11.1962 07.12.1963
BURHAN CAHİT ERALP 07.12.1963 26.11.1987
ÖNDER NURANEL 26.11.1987 13.06.1988
EMİN MEHMET KARATAN 24.06.1988 15.02.1994
MEHMET OKAN 21.02.1994 02.12.1999
EMİN MEHMET KARATAN 03.12.1999 07.03.2011
HASAN ÖZÇAĞLAYAN 21.03.2011 GÖREVDE

 

MECLİS BAŞKANLARI Göreve Başlama Görev Bitiş
FETHİ BOSTANCI 01.04.1961 05.11.1963
MUSTAFA TABAKOGLU 30.12.1963 02.12.1969
İBRAHİM ÖZCAN 02.12.1969 01.10.1975
MEHMET NACİ ŞENTABAK 25.12.1975 20.11.1987
BURHAN CAHİT ERALP 20.11.1987 02.03.1992
ADİL TÜRK 19.03.1992 10.06.1998
HASAN BABAYAKA 10.06.1998 30.11.1999
ABDULLAH TOKYAY 27.12.1999 22.01.2009
AHMET SELVİ 23.01.2009 05.11.2012
İLHAN ARIKER 05.11.2012 11.05.2013
ALİ ÖZER 11.05.2013 GÖREVDE