ZİRAAT BANKASI'NDAN AKARYAKIT SEKTÖRÜNE ÖZEL DESTEK PAKETİ

1 Nisan 2022
Ziraat Bankası, akaryakıt sektörüne yönelik düzenlediği yeni destek paketiyle üye işyeri komisyon ve ücretleri ile teminat mektubu komisyonlarında indirim uyguladı.
Gerçekleşen uygulama kapsamında, akaryakıt bayilerine bu dönemde finansal destek sağlanarak, firma faaliyetlerinin sürdürülebilirliğine katkı verilmesi hedeflenmekte. Bu amaçla, kredi kartı ve banka kartı ile yapılacak akaryakıt satışları için üç modelde, 6 farklı özel fiyatlama seçeneği oluşturuldu.
Firma ve bayilerin, kendilerine uygun olan modeli tercih edebilecekleri bu uygulama kapsamında tüm fiyatlamalar ve %50 indirimli POS ücretleri haberimiz ekindeki görselde detaylı olarak yer almaktadır.
Ayrıca, uygulamaya alınan yeni fiyatlama modeline destek sağlamak amacıyla, Ziraat Bankası kart müşterilerine yönelik kampanyalar da devreye alınacak. Fiyatlama tablosundan görüldüğü üzere, akaryakıt alımlarında Ziraat Bankası kartları kullanılması durumunda bayilere avantaj sağlanmakta.
Diğer taraftan, akaryakıt bayilerine verilecek teminat mektubu komisyonlarına ilişkin tabela fiyatlarında da banka tarafından %50 indirim uygulanacaktır.